Rozmiar czcionki:

 

Opieka paliatywna

 

 

plik graficzny: herb województwa kujawsko - pomorskiego

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie w ramach konkursu ofert  9/2010 pod nazwą „Opieka paliatywna” pozyskał środki finansowe   z Województwa Kujawsko- Pomorskiego w kwocie 20.250zł. na realizację zadania publicznego pod nazwą "POMOC W CIERPIENIU". Zadanie  to  będzie  realizowane w okresie od  dnia 1 kwietnia 2010 roku do dnia 15 listopada 2010 roku.

Dofinansowanie zadania przez Województwo Kujawsko - Pomorskie  pozwoli na poszerzenie  oferty  pomocy  dla osób objętych opieką paliatywną i  długoterminową. W ramach zadania dla osób chorych prowadzone będą przez rehabilitanta indywidualne szkolenia, zakupione  zostaną  materiały  opatrunkowe do trudno gojących się ran, środki do profilaktyki przeciwodleżynowej oraz pampersy  i podkłady dla osób leżących, a także  urządzenia pomocnicze i sprzęt rehabilitacyjny. Zakupione artykuły będą  przekazywane  przez MOPS w Żninie bezpłatnie osobom obłożnie chorym z terenu Gminy Żnin zgodnie ze wskazaniem lekarskim.

 

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żninie - III piętro pokój nr 1 do Pani Katarzyny Napierała tel. (52) 30 32 925

 

Wniosek o objęcie zadaniem - plik PDF rozmiar 71,9 kb.